Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Kupte si časopis ZVUK - špičkové psaní z našeho kraje... Pokud dáte na Vánoce časopis tomu, kdo má rád kvalitní čtení, určitě ho nezklamete... Plus TADY odkaz na bohatý archív!

Už řadu dnů přemýšlím nad tím, jak tady na stránkách popíšu všechny přednosti skvělého časopisu ZVUK, ale nyní jsem s velkým překvapením zjistil, že je to skoro zbytečné, protože časopis ZVUK si normálně můžete přečíst velmi snadno přímo na internetu - je to tak, tedy je to jen část nejnovějšího čísla časopisu, ale i tak je to hodně, vůbec jsem to nečekal.

 

Takže, úplně postačí, když kliknete TADY a můžete si několik stránek časopisu jako ochutnání přečíst...

 

Velmi doporučuji také další odkaz, TADY po kliknutí najdete o ZVUKU mnoho informací, včetně složení redakční rady a hlavně ukázek dřívějších čísel časopisu - moc doporučuju! 

 

A za naprosto fantastický považuji odkaz TADY, kde najdete v digitalizované podobě časopis ZVUK od roku 1990 do roku 2011, s výjimkou let 1992 - 1994, kdy byl součástí Zlínských novin. Ty si jde ale vyhledat v krajské knihovně. Paráda!!!   

 

Já si nejnovější číslo koupil ve Zlíně v sídle Krajské knihovny Františka Bartoše a měl jsem z něho pořádně vééélkou radost, která byla samozřejmě ještě větší při čtení. ZVUK si stále udržuje velmi vysokou laťku, na řadě stránek je cítit, že do něj píší kvalitní autoři, kteří přicházejí se zajímavými tématy.

Jak už jsem v minulosti několikrát psal, velmi mě mrzí, že časopis není více známý a nemá více čtenářů, ale to už je asi osud kvalitního čtení, že masová populace se kvalitě vyhýbá a čte mnohdy hlouposti. V minulosti jsem psal o ZVUKU například už TADY, bohužel jsem zjistil, že jsem takřka jediný, kdo o tomto časopise takto veřejně píše.

 

Víc slov už asi přidávat nemusím, těm z vás, kteří si časopis koupíte, přeji radost z jeho čtení. A samozřejmě, jak jinak, už se moc těším na první číslo roku 2016! 

RB