Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Haló, poslední možnost poslat fotky na největší fotografickou výstavu i soutěž na Slovácku! Neváhejte, proberte archív! A pozvánka na vernisáž fotek a PONK! Plus minulé ročníky s horňáckými a straňanskými zpěváky a muzikanty

Je to tak, čas nemilosrdně kvapí a dnes kvapí především pro všechy ty, kteří rádi fotí a chtěli by své fotky vidět na výstavě. Dnes mají POSLEDNÍ možnost fotky poslat!!! Je to prosté, milý Watsone, netřeba běhat za holkama, klukama ani na poštu či přímo do kina Hvězda v Uherském Hradišti (i když tam můžete s fleškou zajít), stačí udělat klik, klik, klik a fotky poslat - elektronicky, prosím :)

No a potom už čekat čekat, čekat... Jestli vaše fotka zaujme tak, aby se na ni někdo zadíval trošku déle... Potom, aby ji vybral třeba na výstavu... Nebo dokonce mezi nejlepší... Anebo, světe, div se, vybral ji jako úúúúúplně nejlepší!!!

No, ale pokud nic nepošlete, na nic nečekejte, nadějí nežijte a pak se třeba kousejte do prstu, že byly vybrány jiné fotky jiných fotografů... Samozřejmě, jak jinak, mnohem a mnohem horší fotografové, než jste vy :) :)

 

Tak, TADY klikněte, a všecko se dozvíte ...  

 

TADY jsou přímo instrukce pro poslání a přihlašovacíí formulář... Pozor - maximálně 12 fotek!!!!  

 

No a pokud byste neměli náhodou soudnost, tak  TADY  se podívejte na fotky z minulých ročníků, abyste si udělali představu co se posílá, co má úspěch. Jinak celá akce je perfektně organizovaná, navíc existuje na webu vždy archiv všech poslaných fotek... Paráda, snad zůstane na internetu co nejvíce let!!!!   

 

 

 

Hned první neděli po Novém roce je vernisáž fotek (17.00), kde můžou být také ty vaše. Navíc se dozvíme vítěze a po skončení je koncert Ponku (18.30). Skvělý vkus organizátorů! Jak nebude vyprodané, lámu nad krajany hůl :)

 

 

A kdo by si chtěl připomenout na videu minulé ročníky, něco jsem nahrál na internet, takže zadejte Ohlédnutí a bartonicek a něco snad naskočí... A něco jsem vybral i sem pro vaši radost a odvahu, abyste do toho šli! Držím vám palce!!!!

 

Krása... V tomto případě hudební a pěvecká... Ale, prosím, neposílejte jen folklorní fotky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Život je přece ještě mnohem pestřejší!!!!!!!!! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A PONK !!!! Trošku jiný "folklor" Ale nebojte se ho!!!!!!