Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Výzva i prosba - pomozte Ostrožsku s novou image! Posílejte o sobě zprávu!

Cizí slovo "image" není asi nejlepší, ale nic lepšího mě nenapadlo. Jde mi prostě o jednu věc. Obce a města mikroregionu Ostrožsko právě nyní dávají dohromady zcela nové propagační materiály z této části Slovácka. Dá se říci, že nové bude skoro všechno. Velký a dosud určitě největší turistický portál Ostrožska, propagační materiály s mapami a dalšími informacemi, označení obcí. To vše se právě nyní dělá, k tomu všemu je třeba mnoho a mnoho informací, hlavně samozřejmě textů a fotek.

Proto se chci prosím obrátit na vás, kteří žijete na Ostrožsku. Posílejte prosím mně nebo přímo na Mikroregion Ostrožsko vše, co by se mohlo na takový portál či propagační materiály hodit, co by mohli využít turisté, případně i místní lidé.

Je toho tolik, že bych to tady ani nedokázal vypsat, ale zkusím to stručně - ozvěte se, pokud provozujete jakékoliv služby, počínaje hospodou, ubytováním přes rekreační záležitosti až třeba po opravny kol, ozvěte se, pokud pořádáte jakékoliv akce, ozvěte se, pokud chcete upozornit na cokoliv zajímavého ve svém okolí, opět počínaje třeba sportovními zařízeními, přes zajímavá památková místa až samozřejmě po pěkná místa přírodní.

Turistický portál bude obrovský, prospekty, letáky a další věci také obsáhnou dost informací. Budeme se pochopitelně snažit získat mnohé informace sami, ale je jasné, že na leccos můžete zapomenout...

Ozývat se můžete i z okolí Ostrožska, zejména z Horňácka, protože bychom rádi do řady propagačních materiálů dali i toto okolí. Vše hodně spěchá, v této chvíli si ani nedovedu představit, jak se vše podaří připravit - leč, musí se to podařit. Samozřejmě, čím budou informace přesnější, případně budou doplněny i fotkami, tím lépe.

Nemusím asi psát, jak taková propagace na materiálech Mikroregionu Ostrožsko může pomoci různým místem, propagační materiály se dostanou všude možně, včetně veletrhů atd...

Prosím, opravdu se ozvěte, databáze se dnešním dnem otevírá...

RB

 

Ps.

Ještě pro jistotu seznam obcí a měst Ostrožska:

Veselí nad Moravou

Uherský Ostroh

Hluk

Ostrožská Nová Ves

Ostrožská Lhota

Blatnička

Blatnice

Boršice u Blatnice