Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

VIDEO: Vyhlášení krále Majáles 2010 v Uherském Hradišti - sexy Spice Girls

Pravidelní čtenáři tohoto webu se budou možná divit, že jsem začal "překračovat" hranice Ostrožska a Horňácka, kde jsem se především v minulosti pohyboval, ale i tento příspěvek (po příspěvku o starostovi Uherského Hradiště)  je snahou naznačit, co byste jako možní čtenáři nového týdeníku a webu Naše adresa Uherskohradišťsko, měli od tohoto nového média v regionu čekat. Bude to informování nejen o regionální politice a mnoha dalších tématech, ale samozřejmě také psaní o životě studentů - ať v učebnách nebo při zábavě, jako v tomto případě.

Večer jsem se vrátil z Majálesu 2010, který probíhal hlavně na náměstí v Uherském Hradišti, nyní se jako první můžete podívat na to, jaká byla na náměstí atmosféra a kdo vlastně titul krále získal - uvidíte, že to byly královny, a to královny se jménem kdysi veleznámé skupiny Spice Girls. 

 

Video s vyhlašováním královen je TADY prosím...

 

RB

 

Ps. Určitě dám sem na web ještě další videa z Majálesu a také mnoho fotografií...

 

   Tak toto jsou královny Majálesu 2010, korunované včera večer. Vlevo je moderátorka celého odpoledne a večera, Bára Majíčková. Mimochodem - je to dcera místostarostky Kunovic. A abych udělal trochu reklamu Rádiu Kiss, Bára je čtyři roky jeho moderátorkou, rádio si můžete poslechnout TADY...

 

Poznámka nakonec: Tento příspěvek je součástí nově připravovaného projektu s názvem NAŠE ADRESA Uherskohradišťsko.  V rámci tohoto projektu připravujeme pro zájemce z našeho regionu na léto letošního roku rozjezd nových novin, webových stránek a kavárny. Tento projekt společnosti PPF MEDIA se postupně rozjíždí v dalších okresech České republiky tak, aby příští rok byly noviny, web a kavárna v každém okresním městě České republiky. Další informace najdete prosím TADY. Jako šéfredaktor pro oblast od Buchlovic přes Uherské Hradiště, Uherský Brod až po Bojkovice vám můžu slíbit, že se budeme snažit přinášet co nejzajímavější, nejrychlejší, nejpřesnější a nejobjektivnější informace.