Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Velmi doporučuju: Podívejte se na Digináves - na reportáže ze Slovácka

Pokud máte čas, opravdu velmi doporučuju televizní reportáže, které točí Tonda Vrba a Radek Pšurný z různých míst Slovácka. Někdy brzy se rozepíši tady na webu nebo v časopisu o tom, proč si myslím, že právě tyto reportáže mají ohromný smysl. Jde o projekt České televize, která rozdala kamery lidem v deseti místech České republiky, nad projektem také drží odbornou garanci a nejlepší reportáže vysílá přímo v televizi. Bylo by skvělé, kdyby takto mělo kamery ještě více lidí!

Tady se prosím můžete podívat na řadu reportáží ze Slovácka... 

 

... a samozřejmě budu rád, když napíšete (pokud možno neanonymně), co jste reportážím říkali. Možná bych měl dodat, že Tonda a Radek dělají reportáže prakticky zdarma, natočit přitom jednu reportáž, sestřihat jí, napsat a namluvit komentář, to vše zabírá strašně moc času. Ale vsadím se, že právě takové reportáže zůstanou po nás, kteří tady žijeme, jako jedno z nejdůležitějších "svědectví doby"....  Já jsem jim za tuto jejich nedocenitelnou práci velmi vděčný...

 

Ps.

A raději seďte u internetu, dnes je venku taková zima, že byste se mohli v ulicích proměnit v ledové sochy - i když na nás pomalu vykukuje sluníčko... To jsem zvědavý, jestli dnes ten otužitelec z Veselí nad Moravou vleze do Moravy nebo nevleze :)