Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Tip z internetu: dlouhé povídání architekta Jana Kaplického (bez ovlivňování novináři)

Rád bych vám doporučil následující tip z internetu, jde o dvacetiminutové - nijak nesestříhané - povídání architekta Jana Kaplického, který před několika dny zemřel. Pokud chcete, najdete prosím povídání TADY (přečkejte krátkou úvodní reklamu)...

Myslím, že takové povídání může být pro vás zajímavé, třeba si z něj něco odnesete pro sebe, třeba vám pomůže upřesnit si názor na tohoto zajímavého muže. Mám nesestříhané rozhovory čím dál raději, jelikož se mi zdá, že tady není nikdo, kdo by mi zprostředkoval názor na osobu, která mě zajímá.

Jakmile čtete nějaký rozhovor nebo čtete o jakémkoliv člověku nějaký článek, vždy musíte počítat s tím, že existuje někdo, většinou novinář, kdo vám toto vše "naservíroval" a nějak upravil - mizí tedy bezprostřední kontakt. Jste už ovlivněni tímto "zpracovatelem".

Na internetu se přece jen můžete v nesestříhaných materiálech setkat s lidmi téměř naživo a poznat je tak více v jejich pravé podobě. V lečems je prostě úloha novináře nadbytečná či škodlivá.

Víc asi psát nemusím, schválně sem nepíši jediné písmenko, kterým bych vás ovlivňoval ve vašem názoru na Jana Kaplického. Udělejte si jen a jen svůj názor - v tomto případě na něho, v jiných případech na cokoliv jiného, co vás obklopuje. Nikdy se nenechte ovlivňovat novináři ani kýmkoliv jiným. Používejte jen vlastní rozum - jaký je jeho stav, záleží opravdu už jen a jen na vás :)

RB

Ps. A ještě TADY povídání jeho paní ...