Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Tak to je docela bomba - vznikne Synot Tip Aréna. Ovšem v Praze!

Nad touto naprosto aktuální zprávičkou jsem se docela pobavil. Myslím, že nikoho by ani ve snu nenapadlo, jak se bude jmenovat nynější nejmodernější fotbalový stadion v zemi, který vlastní Slavie Praha. Tipnete si? Synot Tip Aréna!!!!!!!! Škoda, že "náš" slovácký Synot na takovou variantu nevypsal tipy - mohl vyhrát další miliony, které se mu podle zpráv z médií nyní sypou z internetového sázení.

Čerstvá informace o rozhodnutí staroměstského Synotu je TADY, jde o informaci ČTK 

A TADY je původní informace deníku E15, který přišel s informací jako úplně první... Podle deníku je prý cena za reklamu názvu stadionu 10 milionů za rok. To je docela "sranda částka", ne?  

Co to znamená pro Slovácko? Možná nic. Lidé vyhazují za sázení obrovské peníze, Synot tak dál expanduje a logicky chce mít reklamu na tom nejviditelnějším místě - a stadion Slavie, která s naprostým klidem vede fotbalovou ligu, je přesně takovým místem.

Snad jenom zeslábly už tak tenčící se naděje, že by Synot investoval více peněz do fotbalu na Slovácku. Ještě, že pomáhá alespoň kultuře a dobročinnosti - byť je otázka, jestli to není za příliš velkou cenu vzhledem k tomu, jaké osudy prožívají ti, kteří nesmyslně vrážejí peníze do sázek.

A pokud máte peníze navíc a nevíte co s nimi, TADY můžete přímo v Synotu sázet.
Držím palce!!!! :)

RB    

Ps. A prohraných peněz nijak nelitujte, čím větší je zisk sázkových kanceláří, tím více musí odvést na dobročinné účely :(