Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Provozní informace: opraveny reklamy, přidat k oblíbeným i fotogalerie, vylepšování pokračuje

Vážení čtenáři, nechci vás příliš obtěžovat s provozními záležitostmi, jen bych vás chtěl upozornit, že nadále pracuji na vylepšování stránek. Po umístění banneru www.slovackoDNES.cz, který můžete stáhnout na jiné stránky, jsem přidal další novinky.

Po řadě měsíců začal fungovat odkaz PŘIDAT K OBLÍBENÝM. Jestliže tedy kliknete vpravo nahoře na tento odkaz, skutečně už funguje a moje stránky se vám zařadí do oblíbených.

Vylepšil jsem také vpravo na stránkách odkaz PODÍVEJTE SE DNES. Byl posunutý výš, abyste na něj dobře viděli, navíc se snažím vylepšit jednotlivé odkazy, které pod ním jsou. Tedy odkazy, po jejichž kliknutí si můžete přečíst dnešní noviny, zjistit počasí, televizi, rozhlas nebo třeba dopravní zpravodajství, plus se dozvědět vše potřebné o momentálním dění doma, ve světě, v ekonomice, sportu. Mojí snahou je, aby čtenáři stránek měli možnost dostat se snadno k důležitým a zajímavým informacím, které pro ně můžou mít smysl. Občas tak jdu i proti svým stránkám, protože odkazy vás přivedou jinde a vy se možná na mé stránky nevrátíte, ale stačí mi, že jste odešli na stránky, které mají smysl a nejde o blbosti.   

Taktéž reklama se mění, reklama Google  je nově především v horním pásu, stejně jako nahoře a dole v pravé straně pásek. Tento můj krok vnímejte jako krok, který jsem musel učinit - je to totiž šance, abych měl po čtyřech letech provozu ze stránek alespoň několik korun. Chcete-li mě podpořit, klikněte občas na reklamu, pomůžete mně, těmto stránkám a třeba i sobě - když vás reklama zavede k něčemu zajímavému. Tato reklama je jediný možný příjem ze stránek, upřímně řečeno, potřebuji každou korunu, například foťák, na který fotím tisíce fotek týdně, začíná dosluhovat a nový kvalitní vyjde na několik desítek tisíc. Díky za pochopení!

Brzy by také mělo začít fungovat klikání z fotogalerie na hlavní stránku. Zatím je to tak, že pokud prohlížíte fotogalerii a kliknete na návrat na stránky, tak tento odkaz nefunguje. Změnu mám slíbenou v nejbližší době, na stránky totiž bude dána aktuálnější a modernější verze "motoru", díky kterému stránky šlapou.

Samozřejmě se snažím "vychytávat" i další odkazy či položky, za každý námět vám budu vděčný, napište mi, v čem bych měl stránky vylepšit!!!

Omlouvám se rovněž , že občas den či dva na stránky nic nedám, ale je toho mnoho, co musím stíhat - teď na konci roku je to ještě horší. Hoří mi termíny u různých věcí, k nimž jsem se zavázal ve smlouvách, proto jim musím dát přednost před těmito stránkami. Dokud ale dýchám, budu se snažit stránky aktualizovat co nejvíce -  občas se mi sice stává, že srdce bije přes noc nějak špatně, ale zatím jsem to vždycky přežil a rána se dožil. A samozřejmě spěchal na stránky! :) :) Nemůžu si stěžovat, věděl jsem dobře, že když dám na stránky počítač návštěvnosti, je to ze všeho nejvíce neskutečný bič na toho, kdo stránky dělá - vidí totiž, jak hodně lidí na stránky chodí. A nemůžu je nechat čekat, to si můžou dovolit jedině tak na státních úřadech :) 

Ještě musím poděkovat správci a autorovi mých stránek Martinu Šáděrovi za poslední pomoc, reklamu na jeho stránky najdete vpravo nahoře. Rád bych mu udělal reklamu také na jeho nové stránky s muzikou mp3. Tyto stránky najdete prosím TADY. Má je dost vymakané.