Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Prosím o strpení, dodělávám časopis...

Vážení čtenáři, opět přicházím s omluvou, že stránky neaktualizuji každý den. Dokončuji další číslo časopisu Ostrožska a Horňácka s názvem Krajem svatého Antonínka, což znamená, že téměř všechen čas i myšlenky věnuji právě tomuto projektu. Časopis musí být v příštích dnech dokončený a předaný do tiskárny, což znamená udělat ještě docela dost textů i fotek. Dnes jsem si například povídal s jedním chlapíkem, který celý život prožil hraním s muzikou, včera jsem se potkal s ženou, která se dokázala skvěle starat o svou zpočátku neslyšící dceru, o víkendu jsem sbíral informace o Hluckých hodech v Praze. Téměř padesát bílých stránek se tak zaplňuje, rád bych na ně dostal ještě například reportáž o ostrožských hokejistech nebo o víkendovém fašanku.

Sem na internetové stránky se ale budu snažit vracet častěji, určitě sem dám další podívání  Veroniky Hoferkové ze Švédska, zmíním se o svém setkání s hercem Stanislavem Zindulkou ve Veselí nad Moravou, pokusím se přetisknout rozhovor s podnikatelem a majitelem fotbalového Slovácka Zdeňkem Zemkem, dám sem svůj pravidelný páteční sloupeček pro Slovácké noviny.

Samozřejmě bych byl ale rád, kdybyste sem na stránky dali něco i vy sami, pošlete mi prosím zajímavé zprávy či fotky, vždyť tento web je tady pro vás. Neváhejte!

Děkuji vám za pochopení...

RB