Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pravda a láska konečně zvítězila nad lží a nenávistí!

Vážení občané,

pokud to ještě nevíte, právě včera jsme se dočkali dne, na který jsme tak dlouho čekali - právě včera totiž zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí! Říkal to Vašek Klaus, který je na pravdu, lásku a amnestie hotový odborník.

Pokud byste o tom ještě pochybovali, tak všech pochybností zanechejte, protože náš největší "pravdoláskař" Miloš byl včera zvolen prezidentem naší země. Je to muž s neodolatelným kouzelným šarmem, vytříbeným slovníkem a pevnými gesty, který nikdy nesejde z cesty za definitivním vítězstvím pravdy a lásky - akorát bude muset být občas podpírán.  

Vážení přátelé,

slavte, tancujte, zpívejte, nenechte si naši společnou radost nikým a ničím zkazit. Radujte se společně s našimi bratry a sestrami, kteří dokáži svou radost vyjadřovat nenapodobitelným literárním stylem v mnoha diskusích a komentářích.

Na tento vytoužený den jsme čekali takřka třiadvacet let! Hurá! Hurá! Hurá! Sláva! Sláva! Sláva! Sláva Milošovi! Sláva jeho Kaťušce! Sláva paní Zemanové, která se určitě aspoň jednou někde objeví! Sláva Mirkovi Šloufovi! Sláva jeho kamarádům z Ruska! Že jsme to ale těm inteligentům nandali!!!

Jestli jsme to v kampani trošku přepískli, tak se omlouváme, pár lží tam od nás bylo, ono to ale fakt jinak nešlo. Hlavně, že se nám podařilo dostat v pátek do Blesku celostránkový inzerát, jaký je ten Schwarzeberg zaprodanec. Samozřejmě to byla blbost, ale šak ste zvyklí, že né všecko je v Blesku pravda a často sú to blbiny. On ten Schwarzenberg byl holt vlastenec, otec se postavil proti nacistům, syn proti komunistům, ale nakonec se nám z nich podařilo udělat kolaboranské svině, které přece nám, pravověrným Čechům, tady nebudou zaclánět.

Teď jsme tady my! Teď je tady zákon! Teď vám konečně Vašek a Miloš ukáží, že skutečnou pravdou a láskou je lež a nenávist! Teď teprve začne třídní boj! Aj komunisté se s nama radujú! Těšte se! Bude sranda! Kdo nás ještě nepoznal, ten nás konečně pozná! Na zdraví!!!

RB  

Panerai Replica Watches