Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánka na výborné divadlo ve Veselí - s výtečnými herci Stanislavem Zindulkou a Matějem Hádkem... A výborný Madagaskar v hluckém kině!

Protože zájem o kvalitní kulturní "akce" je bohužel v našem regionu takový jaký je, rád bych vás upozornil na jedno divadelní představení ve Veselí nad Moravou. V úterý 29. ledna se tady odehraje vynikající divadelní představení Návštěvy u pana Greena, na kterém se podílí dva skvělí herci a jeden neméně dobrý režisér. Tedy, herci, Stanislav Zindulka a Matěj Hádej, režisér Vladimír Michálek - snad někomu tyto jména něco řeknou.

JEFF Baron: Návštěvy u pana Greena

Divadelní představení o náhodné automobilové nehoda, jež spojí osudy dvou muže, kteří by se jinak nikdy nesetkali a navždy jim změní jejich život. Rozdělují je dvě generace, a co začíná, jako komedie kontrastu kultur se vyvíjí ve vyhrocený příběh o riziku osamělosti, předsudků a netolerance. Jak týdny plynou, vytváří se přátelství, prověřují se lidské vztahy a odhalují se tajemství.

Ne nadarmo patří Jeff Baron mezi nejvíce inscenované dramatiky na světě, kdy jsou jeho scénáře, jak divadelní tak i filmové oceňovány nejen odbornou kritikou, ale hlavně se setkává s kladnou odezvou u diváků. V kombinaci s osobitým a precizním herectvím dvojice Stanislav Zindulka a Matěj Hádek slibuje inscenace opravdu jedinečný divácký zážitek.

 

TADY odkaz na představení ve Veselí nad Moravou  

 

TADY  je recenze, která potvrzuje, že diváci ve Veselí se můžou těšit na skvělý kulturní zážitek!

RB

 

Ps. A rád bych vás pozval také do Hluku, do zdejšího útulného kina, jednoho z posledních klasických kin. Teď v neděli, od 15:00 a 17:00 promítá pan Kupec Madagaskar, což je výborné představení pro celou rodinu. Využijte tuto možnost, utratíte mnohem méně peněz než v multikinu - TADY je odkaz na program hluckého kina ... Vstupné 50 korun je na dnešní dobu opravdu hodně mírné a příjemné ...