Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Posílejte poslední příspěvky do časopisu Krajem svatého Antonínka + kompletní časopis č. 13

Pokud bydlíte na Ostrožsku a Horňácku, můžete prosím posílat jakékoliv příspěvky do časopisu Krajem svatého Antonínka, který v těchto regionech vychází.

Právě nyní časopis dokončuji, jestliže své příspěvky pošlete ještě během víkendu, rád je do časopisu zařadím. Budu vám vděčný za jakékoliv texty či fotky ze současného dění i z histore našeho regionu, na konkrétní podobě příspěvků bychom se domluvili. Časopis je sice už teď plný, ale určitě na zajímavé věci vždycky místo najdeme. Děkuju moc!

A v příloze tohoto článku si můžete přečíst kompletní lednový časopis s číslem 13. Jen upozorňuji, že v elektronické podobě nejsou fotky v časopisu kvalitní, protože jsou zmenšeny, aby časopis prošel mailovou poštou. V tištěném vydání jsou samozřejmě originální fotky kvalitní a ostré.

RB
radek.bartonicek@gmail.com

 

 

   V březnovém čísle časopisu Krajem svatého Antonínka bude také tato fotografie Oty Konečného - který se proslavil po celé zemi víc než mnozí jiní. A kromě fotografie najdete samozřejmě v časopisu také další informace o tomto netradičním muži.  (foto:rb)

Soubory ke stažení