Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Jste z Ostrožska nebo Horňácka? Pošlete prosím fotky z posledních dnů ... Děkuju moc !!!

S prvním pracovním dnem Nového roku prosím všechny, kteří žijí na Ostrožsku a Horňácku, a mají fotky z jakéhokoliv dění kolem sebe v posledních dnech, jestli by mi fotky i s popisky, co na fotkách je, poslali na mail radek.bartonicek@gmail.com

Velmi rád dám fotky do lednového čísla Časopisu Krajem svatého Antonínka, na němž už spolupracuji s Lenkou Fojtíkovou, která časopis od tohoto Nového roku přebírá. Prosím, potřebuji fotky nejpozději během pondělí 3. ledna, časopis je sice plný, během volných dnů mezi svátky jsem ho téměř dodělal, ale pro vaše fotky se v něm zcela jistě místo najde! Prosím, zejména o fotky ze Silvestra a vánočních svátků, s klidem ale může jít také o další náměty. MOC DĚKUJU !!! 

Pokud jste, vážení čtenáři, z jiného místa než z Ostrožska a Horňácka, věřte, že oslovuji čtenáře z těchto mikroregionů, protože zmiňovaný časopis mapuje dění právě v nich a nikde jinde. Vždy jsem snil o dělání co nejzajímavějšího časopisu o celém Slovácku, ale zůstane zřejmě jen u snu. O to víc se ale možná budu od roku 2011 snažit tady na mých stránkách věnovat celému Slovácku, jelikož už nebudu jezdit den co den výhradně po Ostrožsku a Horňácku.

Jste-li tedy z jakéhokoliv místa Slovácka, s klidem mi pošlete fotky, texty nebo odkazy na videa nebo zajímavé články kdekoliv v médiích, velmi rád je sem na své stránky budu dávat! Zajímá mě přitom především lidová kultura, pospolitost lidí na vesnicích, historie, zajímaví lidé, výchova dětí, dění na školách, práce kantorů atd. Děkuju za poslání !!!

Časopis vyjde do 15. ledna 2011, a já moc prosím všechny věrné čtenáře, a případně i další, nové, aby si časopis koupili. Díky, díky, díky !!! 

RB