Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Informace o rekordní čtenosti stránek - DĚKUJU!

Doufám, že nebudu vypadat jako svého času Vladimír Železný, který ukazoval své "koláče" televizní sledovanosti a chlubil se, že celý národ sleduje Novu. Rád bych vás ale přesto informoval, že počet čtenářů těhto stránek dosáhl další slušnou laťku - ani jeden den v týdnu totiž neklesl počet čtenářů stránek pod 300. Navíc v některých dnech přesáhl počet 400 čtenářů. Těší mě to, mám z toho radost a zároveň jsem na rozpacích, jak je to možné, že tolik z vás klikne na tyto stránky, které jsou vlastně spíš jen osobním blogem, za kterým není žádná firma, obec nebo sdružení.
 
Když mi každé pondělí chodí čísla čtenosti za celý týden, je pro mě také obtížné tyto stránky zastavit nebo je třeba doplňovat jen jednou týdně - jak už jsem tady několikrát psal. Zdá se mi pak vždycky škoda, když by tolik lidí mělo přijít na stránky a nenajít tady nic nového. Samozřejmě, nejdůležitější ze všeho je pro mě smysl těchto stránek, nedělám je kvůli tomu, aby tady bylo co nejvíce čtenářů, to bych sem určitě dával občas i věci mnohem zábavnější.     
 
Rád bych prosím využil tento článeček ale k tomu, abych vás vyzval k větší komunikaci s mou maličkostí a těmito stránkami, jestliže je nás tolik, máme možnost společně víc promýšlet, co všechno sem na stránky dávat, čemu se věnovat víc a čemu méně. A pochopitelně můžete sem vy posílat mnohem častěji své příspěvky, texty, fotky, odkazy, názory, cokoliv.
 
Ještě jednou vám velmi děkuji! Vážím si důvěry, kterou máte k těmto stránkám... 
  
A tady je návštěvnost za minulý týden, jak mi chodí ze stránek www.toplist.cz, jen připomínám, že i když třeba jeden člověk přijde na stránky několikrát za den, technika jej registruje jako jeden vstup za den... 
 
Ponděli: 437

Úterý: 399

Středa: 443

Čtvrtek: 393

Pátek: 356

Sobota: 303

Neděle: 335
 
RB 
 
Ps. A musím poděkovat speciálně Staňovi Dufkovi, který sem dává sportovní zprávy. Bývají hodně zajímavé a po zásluze mají také hodně čtenářů! 
 
Ps1: A ještě musím strašně moc poděkovat Štěpánovi Mitáčkovi z Hluku. On je vlastně takovým technickým šéfem mého webu - nebo spíš andělem. Mnohokrát se mi stalo, že počítač odmítal poslouchat, ovšem jen do chvíle, co se právě objevil "hlucký anděl". Naposledy třeba zrovna včera. Přijdu k počítači, pustím ho, potřebuji dělat na mnoha věcech... A nic... Zavolám Štěpánovi. On během chvilky přijede. A vše je opraveno. Děkuju moc!!!!!!!!!!!