Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Dvě výjimečné pozvánky: Děti z Hradišťánku a základní umělecké školy v Uh. Hradišti + spisovatel Jiří Stránský s Mirkem Minskem a Jiřinkou Mikloškovou ve Zlíně

Všemožných akcí jsou kolem nás mraky, jen některé lze ale označit za výjimečné, mimořádné. Dvě z nich jsou na programu už v tomto týdnu, a rád bych na ně tady upozornil.

Už zítra, ve středu, vystoupí ve Zlíně spisovatel Jiří Stránský. Fantastický člověk, gentleman, rytíř, člověk, který své dílo podpořil svým statečným životem. Naslouchat mu je pokaždé zážitek, a kdo máte čas a možnost, přijeďte na něj do Zlína. Může vás nalákat i hudební doprovod, který je dostatečně kvalitní - primáše Mirka Minkse a zpěvačku i houslistku Jiřinku Mikloškovou nemusím čtenářům mých stránek představovat. Jako bonus přitom vemte ještě to, že součástí večera je prohlídka obrazů Jakuba Schikanedera, jehož obrazy jsou nádherné!

 

No, a kdo chcete jet jen do Uherského Hradiště, tak si zajděte na představení Špalíček, ve středu a ve čtvrtek ho můžete navštvívit v Klubu kultury. Nepochybuji, že to bude zážitek, třeba už jen proto, že aktéry je Dětský folklorní soubor Hradišťánek a tančící děti ze Základní umělecké školy v Uherském Hradišti. Vemte tedy sebou děti - určitě neuděláte chybu.

 

RB 

 

 

 

TADY můžete vidět jako pozvánku na Špalíček promovideo