Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Časopis Krajem svatého Antonínka je v tisku - tady jsou první tři strany

Dnes jsme definitivně dokončili časopis Krajem svatého Antonínka, který je v tisku a v pátek se objeví už hotový. V sobotu by měl být poprvé k prodeji na Slavnostech vína v Uherském Hradišti, zřejmě v Redutě, kde bude mít svůj "stan", Mikroregion Ostrožsko.

Je už pozdě a ráno vyrážím na cesty, ale rád bych, aby tady na webu už běžela "reklama" na časopis, proto v přiloženém souboru najdete i první tři stránky časopisu - včetně obsahu a úvodního slova. Budu rád, když si časopis koupíte, abyste viděli i zbývajících 45 stran, snad bude o toto číslo takový zájem jako o minulá.

Psát k němu asi víc nebudu, o víkendu sem dám stejně různé odkazy a videa, když tak se podívejte i na samotný obsah. S texty a fotkami jsem trávil jako obvykle denní i noční hodiny, těžko se mi k samotnému obsahu něco říká či píše. Velmi mě mrzí, že se do časopisu řada věcí nedostala, protože prostě není nafukovací, zvlášť měto mrzí u textů, k nimž jsem měl svým způsobem "srdeční" vztah, ale nezbývalo mi nic jiného, než je nechat do příště nebo třeba "jen" tady na stránky.

Teď už nic nevylepším ani nepokazím, některé texty či stránky bych teď udělal jinak, je to prostě jakési moje milované dítě, které sice není moje, ale trávím s ním víc času než asi s kýmkoliv jiným - bohužel.

RB