Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Časopis č. 4 - kompletní vydání - pokud máte zájem, podívejte se prosím...

Po návratu z dovolené mi v hlavě jen "bzučí", rád bych dostal sem na stránky mnoho různých věcí, ale asi potřebuji nějaký den, abych toto bzučení zklidnil a to nejrozumnější opravdu na stránky dal. Do té doby si můžete pročíst celé číslo Časopisu č. 4, jehož podtitul zní Krajem sv. Antonínka. Myslím, že celé číslo je už vyprodané, proto snad nebude vadit, že ho sem dávám takto zadarmo.

Vím ale, že je mnoho příznivců časopisu, kteří nemají jinou možnost se s ním seznámit, než právě přes internet, i kvůli nim je proto tady. I dnes mi například volal čtenář z Rohatce, kterému se časopis velmi líbil a hledal aktuální číslo. A včera mě potěšila Lenka Fojtíková z Blatnice informací, že místostarostka Strážnice plánuje pro jejich mikroregion vydávání časopisu, který chce přesně v duchu toho, který děláme tady pod Antonínkem. I když já bych byl nejraději, kdybychom na Slovácku dělali jeden společný časopis. Ovšem, pokud budeme inspirovat kohokoliv jiného, je to také výborná zpráva... Snad tyto dvě informace nezní jako chlubení, naopak, cítím, že desítky a desítky věcí je třeba v časopise vylepšovat...

Jinak zrovna v těchto hodinách a dnech pracuji na čísle pět, do 10 dnů by mělo jít číslo do tisku, ale zatím mám všechno jen v hlavě, v počítači není ještě ani řádek :)

Samozřejmě, nemůžu zapomenout na následující prosbu - za každou inzerci či sponzorství v časopisu budu jen a jen vděčný, jinak nezbývá než časopis těžce dotovat, což mě nijak netěší. S podobnými prosbami to už ale vzdávám, mám pocit, že počet zvyšujícího se počtu příznivých reakcí na časopis je přímo úměrný zmenšujícímu se množství těch, kteří jsou ochotni dát na něj nějakou korunu větší než desetikorunu:) Ale jsme na Slovácku, tady jsme přece všichni chudí :)

 

RB

Soubory ke stažení