Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Blíží se ceněná přehlídka dětského zpívání Slovácké stuha - přihlašte své děti !

Rád bych na svých stránkách podpořil další zajímavý, smysluplný a ceněný "projekt", kterým je tentokrát přehlídka dětského zpívání lidových písničel. Letos proběhne už 30. ročník, a to ve Veselí nad Moravou, v nově rekonstruovaném Panském dvoře, který se proměnil v Turistické centrum Veselska. Začátek výběrového kola je už velmi brzy, a to ve středu 16. ledna ve 14.30 hodin!

 

Právě s touto akcí souvisí i výzva organizátorů, která zní takto: 

 

V letošním roce se je to již po třicáté, kdy se na Vás obracíme s prosbou o pomoc a aktivní zapojení při organizaci nadcházejícího ročníku tradiční přehlídky mladých zpěváčků Slovácká stuha, jež se neustále snaží mapovat a objevovat zbytky písňové a slovesné kultury obyvatel, již v minulosti obývali naši krajinu.

Při příležitosti tohoto jedinečného výročí, bychom Vás rádi pozvali na výběrové kolo, na základě kterého se poté budete moci zúčastnit slavnostního koncertního uvedení. Pokud tedy máte nějakou písničku, o kterou byste se rádi podělili, napište nám na e-mail: produkce@kultura-veseli.cz, zavolejte na tel.: 518 322 567, nebo pošlete malé zpěváčky přímo do výběrového kola, které se uskuteční 16. 1. 2013 od 14:30 v prostorách bývalého Panského dvora ve Veselí nad Moravou.

Všechny informace najdete TADY!

 

RB