Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Vracím se na setkání, které mě hodně zaujalo... MYSLI JINAK nebo-li Marek Pochylý, otec populárního Letního beachového léta v Uh. Hradišti

... připravuji

 

Před pondělním uzavřením stránek bych chtěl stihnout napsat ještě o tomto klučinovi, pokud se mi to nepodaří dnes, tak snad zítra. Asi budu jiným připadat hodně divný, ale když jsem šel na jeho přednášku do kina Hvězda v Uherském Hradišti, netušil jsem vůbec o koho jde - tak, sorry :) Jeho "produkt", Slovácké beachové léto samozřejmě znám, to mě mimo jiné vlastně do Hvězdy nalákalo, protože mě pochopitelně zajímalo, kdo a jak tuto akci vymyslel a proměnil v něco, co přitahuje tisíce lidí neje z Uherského Hradiště, ale i z mnoha dalších míst. 

 

Jak tedy na mě Marek Pochylý zapůsobil, co a proč mě zaujalo, to už napíši později, ale pod článkem najdete jeho přednášku, jak jsem ji nahrál na diktafon. Pusťte si ji, dozvíte se zajímavé informace o něm i beachovém létě 2016...  

 

 

 Víte někdo, co znamenají ty "divné" znaky??? :) Já to fakt nevěděl, nejdu prostě s dobou... V rámci neplacené reklamy pro Letní beachové léto sem ale dávám fotku s těmito "divnostmi", protože prý velmi pomáhají jako klíčová slova k propagaci... Fakt? :) Ale uvidíte, že se s nimi naučím pracovat!  

 

 

 

Na této fotce už zjevně Marek Pochylý není, že jo? :) Tak tohoto chlapíka jsem také do akce ve Hvězdě neznal, říkalo mi nic ani jeho jméno, ani jeho firma. Takže - představuji Ing. Petra Gabriela, ředitele společnosti Ray Service, a.s. se sídlem ve Staríém Městě. Pan Gabriel měl také ve Hvězdě přednášku, také jsem ho nahrál, a je možné, že se o něm rovněž trošku rozepíši.

Jeho fotku sem ale teď dávám proto, že Marek Pochylý o něm mluvil s obrovskou vděčností jako člověka, který mu dal do života velmi mnoho. I když přitom ve Hvězdě mluvil dlouho, já vůbec nechopil, co Marek v této firmě dělá :) Až doma jsem se podíval na internet, přečetl si vůbec poprvé něco o firmy Ray Service a tak se dozvěděl, že Marek pracuje jako.... Jako... Jako - manažer pro klíčové zákazníky! Hurá! :) 

 

 

Soubory ke stažení