Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

ŘÍJEN a LISTOPAD 2021: Můj občasný zápisník - nadále z rodného Slovácka i z Prahy, tentokrát hlavně ze soukromí

Tentokrát jsem dal dva měsíce osobnějšího psaní dohromady, protože, po pravdě řečeno, před volbami a po volbách nezbývalo moc času na osobnější život. Před volbami, který byly 8. a 9. října, jsem byl skoro pořád v práci. A po nich tomu nebylo o moc jinak.

Nijak se tím nechlubím, není to nic k chlubení, když máte děti, tak asi mnozí z vás víte, že člověk by měl být s nimi, měl by se jim věnovat, měl by si obrovsky a obrovsky vážit onohu daru, že mu život dal možnost děti mít a být u jejich vyrůstání i dospívání. Pokud mě v životě něco trápí, tak toto je určitě věc, která mě trápí nejvíc. Určitě se to už brzy změní, slibuji si.

RB 

(Ještě tyto dva měsíce doplním o další příspěvky) 

 

Nejšťastnější odpočinkové chvíle. Na chvíle se mi podařilo odjezd z Prahy, politiky a blázince do ticha rodného domova na Slovácko.  

 

 

 

 

Když doma, tak cesta na Žítkovou s dcerami. Jdeme na domácí pečený chleba! :)

 

 

 

Nádherná krajina na Žítkové!

 

 

 

 

Velká radost ve volném čase. Snažíme se chodit s Aničkou hrávat tenis.

 

 

 

  

A ještě dcery. Opět doma na Slovácku. Opět v krajině.

 

 

Pan Zlínský. FOtbalový nadšenec a obětavec z rodného Slovácka. Využívám návštěvu doma, abych se za ním stavil. Setkávání s pamětníky mě pořád baví a vidím v něm velký smysl, jen kdyby měl na toto mnohem více času! :(

 

 

K radostným okamžikům patřily také oslvy 17/11... Tady jsou některé z příspěvků, které jsem tento den dával na Twitter... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jsem rád, že se mi podařilo dát dohromady i tento článek: