Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

První předvánoční a vánoční pozvánky: Do Velké, Veselí, Lipova, Strážnice, Vlčnova, Uherského Brodu (přidám další)

Pokud jste se ještě dnes ráno nepodívali z okna, tak se mrkněte, uvidíte první letošní nefalšovaný sníh, nádhernou bílou peřinu (či spíš peřinku), kterou nám někdo v noci vystlal naše ulice - díky za to, byť v novinářském psaní o počasí zase uslyšíme místo radosti varování, jak je to hrozné, když je v zimě zima a v létě léto :) 

Pojďme ale od nekonečně nádherné přírody k nekonečně neosobnímu internetu, postupně se mi v mejlíku shromažďují předvánoční a vánoční pozvánky, děkuju za ně, snažím se je co nejdříve dávat sem na stránky - najdete je jako obvykle vpravo na hlavní stránce webu, postupně některé doplním odkazy. Budu rád za další pozvánky, případně se budu sám snažit objevovat další pozvánky různě na internetu.

Pokud mi následně pošlete z těchto akcí odkazy na fotky, videa či článečky, budu opět rád, není v lidských silách vše navštvívit a zaznamenat. V dalších dnech kromě pozvánek dám na stránky také řadu dalších věcí, několik fotek i videoukázek mám takřka připravených.

Jinak opět připomínám svou stránku s videoukázkama, TADY je, na ní můžete sledovat mnou nahraná videa ještě dříve, než dám na ně odkaz tady na webu.

Přeji vám pěkné předvánoční dny,  užijte si je a moc nespěchejte, společný cíl naší cesty je stejně dávno předurčen, tak neblázněme z dárků a všeho toho chystání a luxování.

Nebuďme jako ona paní, kterou jsem slyšel v obchodě, jak hořekuje nad tím, že už zase má její manžel narozeniny, šedesátku, a ona mu musí, chudera, shánět nějaký dárek, když on už přece všechno má. Nevydržel jsem to a musel jí přes celý obchůdek s úsměvem říci, ať zanechá toho hořekování, vždyť je to přece fantastické, že její muž se dožil šedesátky, ať se z toho radují a jsou šťastní, co by za to daly mnohé jiné ženy, které místo shánění dárků chodí už jen na hřbitovy, kde jejich muži spí svůj věčný sen ... 

RB