Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánka k pořadu Magdaleny Múčkové U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře v TV NOE: uvidíte a uslyšíte Lipovjan a HCM Petra Galečky

Nevěřím, že ten, kdo má rád lidovou kulturu, neví o tomto pořadu Magdaleny Múčkové, který ho pravidelně vysílá jednou za měsíc ve čtvrtek naživo v TV NOE - ta ho potom také několikrát reprízuje. Zatím poslední díl už můžete vidět pouze dvakrát, proto ho tady anoncuji.

Bohužel, je strašná škoda, že tyto pořady nejsou v naprosté většina v archívu tewlevize na internetu, byla by to úžasná sbírka setkání, povídání zpívání, hraní i tančení. Tajně doufám, že vše je někde uloženo a jednou se to na webu objeví. Dokud tomu ale tak není, nezbývá,  než se na tento pořad dívat v televizi, když tam zrovna běží - proto nezapomeňte a seďte pěkně u televize, díky :)

A díky TV NOE za to, že existuje a vysílá spousta zajímavých a cenných pořadů - jenom ten archív by měla vylepšit :)

Pokud nebudete přímo u bedýnky, můžete NOE kdykoliv sledovat TADY na internetu ...

 

A pokud vás budou zajímat další díly v premiéře a reprízách, klikněte pokaždé TADY, dostanete se stránku, kde vpravo dole jsou vždy informace o premiéře a reprízách ... Další premiéra bude ve čtvrtek 23. ledna od 20.00.

 

RB 

 

Ps. A tady pozvánka paní Múčkové na zatím poslední díl:

Nesledovali jste premiéru další Folklorní tančírny? Nevadí! Tři různé horňácké sedlácké - lipovskou, majstrovskou a lhotáckou se můžete naučit s lektorem Jožíčkem Jagošem, folklorním souborem Lipovjan a HCM P. Galečky v reprízách v sobotu 11.1. (13:40), neděli 12.1. (07:00), úterý 14.1. (22:20) nebo středu 15.1. (16:00).