Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

LEDEN 2023 (první polovina): Můj občasný zápisník - nadále z rodného Slovácka i z Prahy. Opět trochu ze soukromí a hodně z novinařiny a politiky

Volno je u konce, volné, klidné a pohodové dny na moravském Slovácku končí a je třeba vyrazit do ruchu a stresu velkoměsta. Bude to náročný měsíc, jako novináře, který denně sleduje politiku, mě čeká finále předvolební kampaně před prezidentskými volbami a potom samotné volby ve dvou kolech. Těším se na tyto dny, ale stejně tak se těším, že po těchto volbách se pokusím změnit alespoň částečně svůj životní styl a práci ráno - večer, ráno - večer, víkend nevíkend.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jsem nezávislý a chci mír na Ukrajině. Co tvrdí Babiš v kampani a jaká jsou fakta

Den před prezidentskými volbami zůstává Andrej Babiš jediným z kandidátů, který se neúčastnil žádné debaty se soupeři. Diskutovat v televizi bude až dnes. Oponentům tak nemusel vysvětlovat svůj program ani názory. Na mítincích mu otázky kladli jeho příznivci a moderátor Aleš Juchelka, poslanec Babišova hnutí ANO. Aktuálně.cz se proto podrobně podívalo na některé body jeho programu i styl kampaně.

 

 

 

 Volila bych někoho, kdo je slušným člověkem, řekla Nerudová na posledním mítinku 

 Stovky předvolebních mítinků prezidentských kandidátů jsou u konce. Ten poslední uspořádala jeden den před volbami Danuše Nerudová. V Brandýse nad Labem na ni dvě hodiny po poledni čekali především mladí lidé. Mezi nimi byl i dotaz na kauzu ohledně problémů na Mendelově univerzitě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jeden zmínka, které jsem si všiml až po dlouhém čase a dodatečně jsem ji sem dal :)