Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Blatničané, děkuju!!! Tady je video z Blatnického vinobraní, putování po búdách, pití pod hvězdami i z pouti k Antonínku + zastupitelstva! Vemte si z Blatničanů příklad!

Tož, kdyby to fungovalo v každéj dědině tak, jak v Blatnici, tak by to byla paráda!!!!  Co má ale fungovat? Tož, když kliknete na internet a najdete tam videozáznamy nebo videoukázky z dění v téj kteréj dědině, tak je to přeca paráda! Málokde to funguje, když hledám po nějaké akci videa, marně je "nenacházím". Co si člověk nenatočí sám, nebo co nenatočí hlavně všudypřítomný Tonda Vrba, to jak kdyby nebylo.

 

Ovšem - pozóóóór! V Blatnici pod svatým Antonínkem majú "nějakú" dobrú dušu, menuje sa Jana Synková, a tá natáčá aj střihá! A hlavně - dává to na internet!!!!! Tož, za to moc děkuju!!!!! Kurnik, a začněto to dělat aj jiní!!!!!!!!!!! Nic na tom néjni! A podívat sa možú všeci, kteří zrovna na téj které akci nejsú!!!! Tož, DĚKUJU!!!!!!!!!!! 

 

A když mám tú předvolební náladu, tož jedna věta k volbám. O víkendu sem učúl, že jedničkú na kandidátce lidovcú v Blatnici je kamarádka Lenka Fojtíková! Já tomu nevěříl! Ale je to tak! A Lence držím palce! Já bych jí hlas dál! :) Ale v Blatnici sa to mele pořádně, takže kdoví, kdoví, kdo tam bude po volbách náčelníkem :)

 

TADY eště možete mrknút na ty, které budú Blatničané o volbách bodovat... 

 

TADY ještě fotky Lenky z akce Blatnické búdy pod hvězdami... 

 

RB 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

... A ještě přidávám videozáznam zastupitelstva. Je super, že existuje! Snad budou v nahrávání v Blatnici pokračovat. A snad si vezmou inspiraci i jiné obce!